שיטת אייפק - ביטול אלרגיות - תהליך פיזי ונפשי

איך מבטלים אלרגיה על פי שיטת אייפק

טיפול אייפק באלרגיות מתכנת מחדש…

בטיפול אייפק פיזי (נטרול/ביטול אלרגיות) אנו יוצרים חשיפה מבוקרת לתדר של האלרגן, כאשר המטופל אוחז בידו בקבוקון או פתק, המייצג את האלרגן, ובו זמנית, בטיפול אנרגטי, יוצרים תנועה וזרימת אנרגיה לאורך המרידיאנים (ערוצי זרימת האנרגיה) בגוף.

בעת טיפול אייפק באלרגיות מקבל הגוף מידע של זרימה אנרגטית בזמן חשיפה לחומר הבעייתי (מצב הפוך לחסימה האנרגטית שהתבטאה במבחן שריר), ומשנה את הזיכרון השלילי של מערכת החיסון לגורם זה. 

השינוי האנרגטי מתבטא מיד במבדק השרירים אך דרוש זמן נוסף, עד 25 שעות, ושימוש חד פעמי באחת או יותר מאחת עשרה תמיסות הומאופתיות, שתוכננו לתמיכה בטיפול מסוג זה, כדי שהשינוי יהפוך לקבוע. בזמן זה מתבקש המטופל למלא אחר הוראות הימנעות שונות, שיבטיחו את הטמעת הטיפול ברבדים השונים – פיזי, כימי, חשמלי, מנטלי, רגשי ורוחני.

בדרך זו "מלמד" מטפל אייפק את המח, שהאלרגן שמוצג לו איננו מסוכן לגוף ושאין צורך להתגונן מפניו. בעקבות זאת מפסיק המוח לשסות את מערכת החיסון באותו אלרגן, וכך הוא מפסיק להיות אלרגן, הופך ידידותי לגוף, והתגובה האלרגית מפסיקה להופיע. לרוב מספיק טיפול אחד לכל אלרגן. במקרים רבים מטפלים במספר גורמים בבת אחת.

בשיטת אייפק ניתן לטפל ביעילות גם בפולשים חיצוניים – נגיפים, חיידקים, פטריות וטפילים.

בטיפול אייפק רגשי מתבצעת הערכה, דרך מבדק שרירים, לאיתור אמונות, מחשבות ורגשות שליליים, ומתבררים המחסומים הרגשיים, שהודחקו לתת המודע, אך פועלים בתוך הגוף ומתבטאים בתסמינים פסיכוסומאטיים או בפחדים, חרדות, טראומות, קונפליקטים, כעסים, דיכאונות, דימוי עצמי נמוך, ועוד.

התוצאה – שחרור יעיל ומהיר מפחדים, חרדות, כעסים, טראומות ומצבים רגשיים לא פתורים, ביטול תסמינים פסיכוסומאטיים, העלאת המודעות העצמית ויכולת הבחירה החופשית.

בזכות הדיוק המתאפשר מהשמוש במבדק השרירים, אנו משתמשים באופן מיטבי בידע ובטכניקות טיפוליות מרפואה סינית, קינסיולוגיה יישומית, הומאופתיה, דמיון מודרך, EFT ,TAT, נועם הנוכחות, אנרגיית טאכיון, איזון צא'קרות, פרחי באך ועוד.

כל זאת על מנת ליצור ניקוי ושינוי אנרגטי של תכנים לקויים ומשבשים ברמת תת-המודע והלא-מודע של המטופל. בעקבות ה"ניקוי" האנרגטי מגיעים שינויים גם ברמות הפיזיות ונוצר תהליך החלמה.

להמשך קריאה על טיפול באלרגיות ומשמעות האלרגיה בשיטת אייפק הכנסו לכאן

נשמח ליצירת קשר בכל עניין. אנא השאירו הפרטים הבאים: