סדנת מבדק שריר
כלי ישומי בשיטת אייפק

מבדק שריר ה Waze של החיים

תארו לעצמכם שאתם יכולים, בכל עת, לשאול את המוח הלא מודע שלכם (95% מהמוח) שאלות ולקבל תשובות מדויקות ומיידיות!

מבדק שרירים (קינסיולוגיה) הינו דרך להתחבר אל החלקים הלא-מודעים של המוח, כדי לקבל משם מידע, שאינו זמין לנו בחלקו המודע של המוח (המוח יודע המון, יש אומרים הכל…) במילים אחרות – לחקור את עצמנו באופן חדש ומרתק.

מבדק השרירים מאפשר הכוונה ודיוק בקבלת החלטות בתחומי החיים השונים, כגון תזונה, התאמת תוספי תזונה ותרופות, בחירת מטפלים, מורים, כיוונים בחיים, עיתויים, עסקים, טיפול בילדים, החלטות משפחתיות, רכישות ועוד.

מבדק השרירים הינו טכניקה ומיומנות נרכשת, כמו רכיבה על אופניים. כל אחת ואחד יכולים, תוך לימוד ותרגול נאותים, לשלוט בכלי ולקבל תוצאות אמינות.

בעזרת כלי זה, ניתן לגלות את הגורמים השונים לבעיות השונות, בהן אנו נתקלים ביום-יום, ואף לקבל מגופנו המלצות מדויקות לגבי דרכי הטיפול/הפתרון הנכונות ביותר עבורו.

קבלת החלטות הפכה להיות אחד האתגרים המרכזיים של התקופה הזו. הצפת מידע ושבירת סמכות משאירים אותנו לעתים מבולבלים אל מול שאלות רבות.

אם רק היה איזשהו WAZE שיגיד לנו איך לחשב מסלול מחדש? מהי הבחירה הקצרה, היעילה והמדויקת ביותר עבורנו, לכל ההחלטות שאנו נקראים לעשות: איזה אוכל מתאים לנו? תוספי מזון, תרופות, אנשים, בעלי מקצוע, מקומות? מה נכון לנו?
אז זהו – שיש!

מבדק שריר תמרור לחיים

מי משתמש במבדק שריר?

מבדק השרירים נמצא בבסיסן של שיטות טיפול שונות ברפואה הטבעית. הבולטות שבהן הן IPEC (אייפק) ומוח-אחד.

למטפלים, מכל התחומים, כלי זה משמש לאבחון בפני עצמו או לתמיכה בשיטות אבחון אחרות. מאפשר קבלת מידע על מצב המטופל, צלילה לעומק ולשורש הבעיה וקבלת החלטות מדויקות בתהליך הטיפולי.

כלי זה חשוב גם לשימוש עצמי. הוא פותח אפשרויות מדהימות ומשנה חיים! 

מטרת הסדנה – להקנות ללומדים כלי פשוט ושימושי להבנתם ופתרונם של תהליכים, קשיים, מחלות, קבלת החלטות ועוד.

בסדנת מבדק שריר נלמד כלי אפקטיבי, שיכול לשמש ולעזור לכל אדם שמתרגל אותו בבחירות המדויקות לו ולגופו.

נלמד גם את המבוא לנושא טיפול באלרגיה בשיטת אייפק ומה משמעותן של אלרגיות למטפלי אייפק.

הסדנה כוללת שלושה מפגשי לימוד ותרגול, בני שעתיים וחצי כל אחד. 

תוך כדי תהליך הלימוד, מוזמנים המשתתפים לתרגל את הידע הנלמד, בעזרת בני משפחתם ומכריהם, במטרה לפתח את המיומנות.

מפגשים נוספים אפשריים לבקשת התלמידים.

מבדק שריר עדי

בואו ללמוד מבדק שריר ממפתחי שיטת אייפק

עדי שאנן, M.Sc

מייסד ומפתח, מורה ומטפל בשיטת IPEC. בעל ניסיון טיפולי של מעל 30 שנה, מתוכן 22 שנות שימוש במבחן שרירים, פיתוח דרכי אבחון וטיפול ומעל 20 שנות הוראת מבדק השרירים ושיטת אייפק. מאסטר ברפואה סינית (ארה"ב) ומומחה בטיפולי מגע.

סיגל שאנן, L.Ac

מייסדת ומפתחת, מורה ומטפלת בשיטת IPEC מוסמכת ברפואה סינית (מדיסין 1997), בעלת התמחות מיוחדת באפשור תהליכי שינוי עמוקים. יצרה ומלמדת דרך טיפול מקסימה ויעילה במיוחד בעבודה עם ילדים ומתבגרים, נשים ומשפחות.

למי מיועדת הסדנה?

הסדנה מיועדת למטפלים מכל התחומים, לסטודנטים ולקהל הרחב ובמידה ותרצו להעמיק ולצלול אל תוך עולם הידע שיכול לשנות את חייכם הכנסו לעמוד הבא וקראו על התוכנית המקיפה להכשרת מטפלי אייפק שהכנו עבורכם.

 

נשמח ליצירת קשר בכל עניין. אנא השאירו הפרטים הבאים: