אין אונות וזוגיות


מטפל יקר!
בעלי הגיע אליך לפני כארבעה חודשים, אני הייתי שבורה על סף גירושין.
בעלי סבל מאין אונות, כל הטיפולים שניסינו לא צלחו ואז שמעתי על שיטת IPEC וביקשתי מבעלי, שהיה ספקן לגביי כל הטיפולים, להגיע אליך לפגישה. בפגישה הראשונה לאחר שיחה עם בעלי הודעת לנו, שהגוף מסמן שהוא רוצה להירפא. לבי התמלא בתקווה חדשה. התקשורת ביני ובין בעלי הייתה לקויה, היה לי קשה מאוד להגיע אל נבכי נשמתו ויחד עם זאת היה לי ברור, שהוא נושא עמו מטען כבד שמפריע לו והוא לא יודע איך להתמודד איתו. אתה, בדבקות בלתי נלאית, הלכת עם בעלי יד ביד ועזרת לו לעלות על הנתיב הנכון ובד בבד, הצלחת לגעת אט אט ברגשותיו, במקום שאף אחד לא הצליח קודם, והוא עצמו חשש להתמודד איתם.
לאחרונה חגגנו תשע שנות נישואין, אולם אנו מרגישים כאילו זאת השנה הראשונה.
היום השיחות בינינו הן הרבה יותר עמוקות והתקשורת הבין אישית הרבה יותר טובה. ישנה עדיין עבודה על הנושא אולם מפגישה לפגישה אתך המצב הולך ומשתפר. היום כשבעיית האין אונות נפתרה בעלי הרבה יותר שלם עם עצמו ואנו יותר מחוברים.
הודות לך ולשיטת IPEC, קיבלנו את חיינו המשותפים בחזרה.
אני זכיתי בבעל הרבה יותר שלם ומחובר לעצמו, אומנם יש עדיין הרבה עבודה בנושא התקשורת הבין אישית אך אנחנו יודעים שאנו על הנתיב הנכון וזה רק הולך ונהייה יותר טוב.

בהערכה ובתודה מעומק הלב,
י.מ.א

____________________________

היה קרוהן?

שלום עדי,
שולחת לך מכתב תודה שצריך היה להישלח מזמן.
לפני כשמונה שנים אובחנתי כחולת קרוהן. שנים רבות עברו עליי בטיפולים כאלו ואחרים, בדיקות חוזרות ונשנות, דיאטות והגבלות מזון חמורות ודיאגנוזה שתמיד חזרה על עצמה כי זוהי מחלה כרונית שאינה ניתנת לריפוי וכי צפוי לי עתיד של נטילת כדורים יום-יומית.
איבדתי כ-11 ק"ג ממשקלי הרגיל. סבלתי מהקאות, שלשולים, חום, חולשה רבה. טופלתי בכדורים רבים, לעיתים עד כשמונה עשרה כדורים ביום. טופלתי בסטרואידים, שגרמו לי להתנפח ולעוד תופעות לוואי לא נעימות ולא אסתטיות.
ביוני 2000 חבר טוב קבע לי תור אצלך ושינה את חיי.
אמרת לי, כי זוהי הפעם הראשונה שאתה מטפל בחולת קרוהן אך אתה מאמין כי תוכל לעזור לי. ועוד הוספת ואמרת כי הטיפול עומד להיות ארוך ועליי להתמיד בטיפול ולהיות סבלנית על מנת שיעבוד. באוגוסט 2001 עברתי את הטיפול האחרון.
עד היום אינני יודעת, או ממש מבינה איך זה עובד, אך איכשהו מתחילת הטיפול הייתה בי אמונה כי הגעתי למקום בו אוכל לקבל עזרה. התמדתי. מעולם לא החמצתי או ביטלתי פגישה טיפולית.
היום, למעלה משנה לאחר הטיפול האחרון, אני מרגישה נפלא. (עברתי רק טיפול חיזוק אחד בימים האחרונים) אינני נוטלת כדורים משום סוג, אוכלת הכל ומרגישה בריאה לחלוטין.
שינית את חיי, שיפרת את איכות חיי ללא היכר, ועל כך תודתי נתונה לך ולצוות המטפל, שבלעדיהם "הנס הזה לא היה קורה".
*אני עדיין במעקב של המומחה המטפל בבית חולים (רפואה קונבנציונלית), עושה בדיקות דם פעם בכמה חודשים ויש הוכחות רפואיות (מלבד תחושתי הנהדרת) כי מצבי מעולם לא היה טוב יותר (מאז אובחנה מחלתי).

תודה, תודה, תודה, תודה,
ת.

____________________________

אטופיק דרמטיטיס

למלאך השומר שלי!                      5.4.2000

בערך לפני חמש שנים, התחילו לי כל מיני תופעות עוריות שזה היה מופיע ונעלם בלי שום התראה מוקדמת. ככל שהזמן עבר הפצעים הפכו קשים, יותר מגרדים ויותר גדולים. הפצעים הופיעו בתדירויות יותר גבוהות ולמשך זמן ארוך יותר. ביקרתי אצל כל מומחי העור ומומחי האלרגיה למיניהם אבל זה היה רק כיבוי שריפות והכל תמיד חזר.
ניסיתי גם רפואה משלימה- צמחי מרפא, הילינג, רפלקסולוגיה, דיקור, פרחי באך, פשוט הכל אבל גם כאן היה שיפור זמני בלבד. הייתי מיואשת! פשוט כל פעם חיכיתי שזה ייגמר וניסיתי להתחזק עד הפעם הבאה...
חלפו הימים, חלפו השבועות ואני וחברי המקסים החלטנו להתחתן, אבל כמובן ואיך לא אחרת, שלושה חודשים לפני החתונה, התמלאתי פצעים (למי שיש בעיה של גועל, לדלג שורה). מפרישים נוזל צהוב וירקרק, חלקם בקוטר שלושה ס"מ ויותר. אולי היה אפשר למצוא ס"מ אחד נקי בגוף שלי ללא פצעים. ובנוסף לכל, התגרדתי בהיסטריה כל היום וכל הלילה. הייתי ממש מיואשת. ואז פתאום נזכרתי בך ובIPEC והגעתי לכאן. (אין צירופי מקרים). קיבלת אותי בחמימות ובהבנה וההפך מכולם, לא הבטחת הבטחות למרות שהראיתי ספקות וחששות, מאוד אהבתי את השיטה- כל כך פשוטה אבל מצד שני כל כך גאונית וכל כך עוזרת.
מפגישה לפגישה המצב השתפר- פחות הפרשות, פחות פצעים, פחות גירודים, והכל בעזרתך!!!.
גם כשהיו נפילות, תמיד היית מאוד רגיש, מאוד מבין, וחיזקת אותי כמו שאף אחד לא הצליח וכמו באגדות תמיד יש... Happy End , הגעתי לחתונה עם שמלת כלה חשופה ועור חלק ללא פצע אחד. (אפרופו, הייתה אחלה חתונה), בכל מקרה, אני עדיין בעיצומו של תהליך, והודות לך הוא הופך טוב יותר מיום ליום.
כמו שאומרים- עשית בן אדם מאושר.
אין לי מושג איך להודות לך, אבל אני בטוחה ומקווה שמישהו למעלה רואה את זה והוא כבר יידע.

תודה מכל הלב,

____________________________

אלרגיה בעור     9.10.2001

למטפל שלנו,
ברצוני להודות לך על הטיפול ב- IPEC בבני.
בני סבל מאלרגיות שונות שהתבטאו בפצעים בעור, אודם בעיניים וקילופי עור בידיים וברגליים.
בעזרת הטיפולים שבני קיבל מצבו השתפר.
הפצעים בעור נעלמו, כמובן גם האודם בעיניים וקילופי העור ברגליים כמעט נעלמו.

נכון לעכשיו, בני מרגיש טוב ולא זקוק לשום תרופה קונבנציונלית.

בתודה,
ר.ר.

____________________________

דכאון וכאבי ראש - שהפך למסע התפתחות אישית מרגש

אני כותבת בעיקר כדי לקרוא ברגעי משבר ולהזכיר לעצמי איזו כברת דרך עשיתי.
אני נותנת רשות לנעמי להראות מכתב זה.
מרץ 2007: הגעתי לנעמי עם סיבה שעיקרה כאבי ראש חזקים וזוועתיים מגיל אחת עשרה וסיבה נוספת שהיא הדיכאון. אני זוכרת שנעמי שאלה אותי באחת הפגישות אם אני רוצה לחיות, אולי בעקבות הסיפורים שלי על נסיונות ההתאבדות, לא זוכרת. בכל מקרה, ברגע שהחלטתי לטפל בעצמי החלטתי שאני רוצה לחיות וכשהתחלתי בטיפולים אפילו הרגשתי חשק לחוות את החיים במלואם.
אחרי שלוש פגישות פחתו כאבי הראש שליוו אותי עשרים שנה שלוש פעמים בשבוע פלוס מינוס. פתאום קלטתי שעברו שבועיים בלי כאב וכך הרווחים גדלו בקצב מהיר כשהיום כואב לי בערך אחת לחודשיים שלושה וזה לרוב או בגלל עייפות יתר או שיש לי הרגשה חזקה של חוסר שליטה. המודעות הזאת לגוף מדהימה. באחת הפגישות נעמי הדביקה את ידה בירך שלי וביקשה שאני אתנגד וזו היתה דוגמא שנחרטה לי במוח, כמה שמתנגדים למשהו ולא משנה אם זה כאב פיזי או מנטלי, הוא נדבק חזק יותר ונאחז בנו עד שמוצאים את עצמנו עסוקים בו יום וליל. כשזה כאב פיזי אני עוד מתקשה שלא להתנגד, רגשית הרבה יותר קל לי מבעבר.
למדתי להעריך את עצמי יותר. אני מוצאת דרכים יצירתיות לקשיים – היום במקום לחתוך, לקחת הרבה קלונקס או לשתות משקאות חריפים, אני עושה EFT, עובדת עם הקלפים, ספרי מודעות, ספרים בכלל, אמירת תודה, כוונות, מאמרים באינטרנט ואפילו פה ושם תכניות טלוויזיה בהקשר.
למדתי, שלאן שאני מסתכלת החיים שלי הולכים, זה כמו בנהיגה לאן שאני אסתכל האוטו ייסע, כך גם עם המחשבות. 
הידיעה שכשמתרוצצות לי מחשבות קשות ומפחידות בראש או תובנות למיניהן אני יכולה לכתוב לנעמי נתנה\נותנת לי הרגשה של הכלה\הקלה עמוקה, (מה עשינו לפני עידן האימיליים?) מקשיבה וגם נותנת לי זוויות שונות שלא הבחנתי בהן ולרוב זה נגע בי מאוד.
יש לי יותר השלמה עם מה שיש, (יש תמיד מקום לעוד, כנראה עד סוף החיים) הגדרת מטרות וביצוען במקום תסכול.
הכנסת אור,שליחת אור, תחביבים. למדתי רק לאחרונה להקשיב לכאב ולתת לו פשוט לחלוף מאליו בלי להלחם, אני מבינה שהוא חלק ממני. אני עדיין לומדת להתבונן בו.
לאט לאט אני יוצאת מהאמונות המגבילות. לפחות מזהה אותן כמעט תמיד וגם יוצאת מהר יותר מרגעי משבר.
יש לי הרגשה שאני צריכה להגיע למקום מסוים, למצב מסויים של מודעות ורוצה כבר להיות שם. אבל מה זה בדיוק שם? איפה זה שם? הרי כל החיים הם למידה אחת גדולה שמתחלקת למנות קטנות.
תודה.
אוגוסט 2009

____________________________

​​אחד המרגשים

הרופאים אמרו: "מקרה קשה של אטופיק דרמטיטיס, אולי עם אורטיקריה" והיו אובדי עצות.
 

מכף רגל ועד ראש: על הראש, על הפנים – הלחיים, הסנטר, מסביב לפה, מאחורי האוזניים, על כל הצוואר, על העורף, על כל הבטן, בתוך הפופיק, על הגב, מאחורי הברכיים, על הירכיים, על השוקיים, על כפות הרגליים, על כפות הידיים, בכל הקפלים. פריחה אדומה ומחוספסת, מגרדת ומדממת, שריטות זבות דם מרוב גירודים, פצעים מוגלתיים, קפלים המגירים הפרשה, פצעים פתוחים, סדקים בעור. סבל, בכי בלתי פוסק, כאבים, חוסר שינה, חוסר תיאבון; משחות, שמנים ואנטיביוטיקה; והכל מלווה בעצבים, ייאוש וצער עמוקים אצל כל המשפחה.

שפופים ואומללים, עצובים ועצבניים הגענו לעדי, וגילינו שגיא אלרגי לחלב אם, חלב סויה, חלב רגיל ומרכיביו, ויטמינים A, B, C , חומצות אמינו, DNA, RNA, סידן, ביצים, סוכר, תירס, שמרים, תפוחי אדמה, חיטה, קרקרים, דגנים, חומוס, שומשום, עוף, דגים, גבינה, מלפפונים, קישואים, תרד, אפונה, ענבים, מלון, אבטיח, תפוחים, שוקולד, תבלינים, חומרים משמרים, זיעה, רוק, דמעות, כותנה, פוליאסטר, וכל דבר שביניהם, מי ים, כלור בריכה, חומרי ניקיון, אבק, אבקנים, דשא, פריחה ופרחים, עשבים, עצים, עץ, משחקי עץ, משחקי פלסטיק, יובש, לחות, חום, קור, כעסים, רגשות, רגישויות, פחדים וחרדות, ועשרות ומאות אפשרויות השילוב שבין כל הגורמים הללו. זוהי רק רשימה חלקית.
בגיל 6 חודשים גיא כבר היה אלרגי לכל כך הרבה גורמים, שפשוט הפסיק להתפתח. היה קשה למצוא אוכל שלא מוסיף פריחה על פריחה, הוא לא עשה כל צעדים לכיוון זחילה, ישיבה לבד, או התקדמות התפתחותית אחרת.
והגרוע מכל, גיא, שבאמת היה תינוק חייכני ומאושר, ונוח מזג מאז שנולד – פשוט הפסיק לחייך, לראשונה מאז שלמד לחייך. כל האנרגיות שלו הופנו למאבק בהתקפות הגוף על עצמו, והוא לא הצליח להתפנות לשום דבר אחר.
בינתיים עברו 8 חודשים מאז שעדי התחיל לטפל בגיא, ולא מזמן חברה שראתה אותו לראשונה, ציינה "איזה עור חלק ומשיי יש לגיא, רך כמו שרק תינוק יכול להיות...".
עד כדי כך שינה גיא את עורו.
אין יום שאני לא מסתכלת בהתפעלות, מלטפת באושר ומנשקת בשמחה עור נקי, בהיר וחלק, ללא פצעים, ללא פריחה, ללא אדמומיות.
כבר אחרי 5-6 טיפולים התחלנו לראות את השינוי, ולאט לאט הוספנו עוד ועוד מאכלים לתפריט של גיא. עשרות מבחנות ושאלות ומבחני שרירים, והתינוק החל לאכול בתיאבון רב, עד כדי כך שנראה כי עד היום הוא עוד מנסה להשלים את החסר מאז. עוד עשרות מבחנות ותיפופי גב ולחיצות בנקודות הנכונות, והפריחות הגדולות החלו להיעלם. והמוקדים העקשניים מאחורי האוזניים, מאחורי הברכיים, ועל כפות הרגליים טופלו לבסוף גם הם.
כולם התחילו לישון קצת יותר טוב בלילה ולנשום קצת יותר לרווחה. גיא התחיל לזחול, ועכשיו גם ללכת, להתגלגל ולהשתולל, להרוס את הבית, להגיע לכל פינה וחור, לסגור מגירות על האצבעות, ללחוץ על כל הכפתורים האפשריים, וסוף סוף לחייך ולצחוק מאושר.
אמנם אלרגיות חדשות התפתחו, אך הן דוכאו בעודן באיבן. היו גם נסיגות, המשיכו לילות קשים, צצו לפתע תגובות כשכבר חשבנו שהכל בסדר, אך הכל תמיד נשאל, נבדק, טופל.
שאלנו את הגוף – עדי, סיגל, אמא ואבא של גיא, והגוף השיב. ללא תרופות, ללא הגבלות מזון, כל כך הגיוני, פשוט ויעיל. עדי טיפל וטיפל וגם סיגל, ד"ר אריעם, וקובי.
בשקט, בסבלנות, באהבה, בהשקעה, במחשבה, בתמיכה, בכל האנרגיות, בכל הרצון הטוב, בכל תשומת הלב, בביטחון מלא ותמידי בהצלחת הטיפול.
אף פעם לא יצאנו מהמרפאה ללא תשובות ומבלי לקבל כמויות עידוד כבירות. והטיפול אכן הצליח בגדול.
עדי, משפחתו ומטפליו – אני מעזה לומר – פשוט הצילו אותנו.
אינני יודעת מה היה מצבנו היום אילולי הגענו למרפאת שאנן. למזלנו הרב הגענו ולעולם לא נשכח את הטוב הרב שעשיתם לנו, שהחזרתם את גיא ואותנו לחיים נורמלים של סתם כאבי שיניים ומריבות על מי לקח למי ומתי הולכים לישון.
 
תקצר היריעה מלספר מה שעל ליבנו, ונסתפק רק בתודה רבה, מעומק הלב.

ט.י.ג.נ.

____________________________

 

​רגישות ולחץ בעיניים לאחר חדירת שבבי מתכת

הכל התחיל לאחר שנכנסו לי רסיסי מתכת לעיניים, והתחלתי לסבול מרגישויות ומלחץ חזק מאוד בהן. ביקרתי אצל מיטב הרופאים הקונבנציונאליים וקיבלתי את אותה תשובה – שאני סובל מאלרגיה ופשוט אין מה לעשות. לא ידעתי את נפשי מחוסר מנוחה ואי שקט. הייתי מוטרד מכך במשך 24 שעות ביממה, כולל מתוך שינה. הגעתי למצב שממש קשה לתפקד.
ואז פגשתי קרוב משפחה שבתו סבלה מאלרגיה וטופלה בשיטת IPEC, והאלרגיה שלה פשוט חלפה עברה, והוא המליץ לי על הטיפול.
הגעתי לטיפול כאשר אני די מסופק, ופשוט מחוסר ברירה תליתי תקוות בו.
גילית עולם חדש שלא הכרתי. הסתכלתי ולמדתי, ובעיקר הבראתי.

תודה מיוחדת לרואי הגני על טיפולו המסור – ממליץ עליו בחום.

מכל הלב,
איל

____________________________


​אלרגיה למים וסבון תארו לכם...

לכבוד
עדי שאנן, ליאור טל וסיגל
זהו מכתב הבא להביע תודה והערכה רבה על הטיפול שהביא (ועוד יביא...) שינוי דרמטי בחיי.

יותר מכך, המכתב מיועד לכל הסקפטיים, שניתן להבין אותם, היות שגם אני הייתי כזו, ואולי מכתב זה יביא אותם "להעז" ולטפל באלרגיות שלהם ב-IPEC.
לאחר שנים של סבל מאין ספור אלרגנים, אשר גרמו לפריחות בכפות ידי ובעוד מקומות בגוף, ובעיקר היו אמורים הדברים על מים, סבון ודטרגנטים – שנים שבהן בין היתר נבצר ממני לרחוץ את בנותיי ולהפקיד מלאכה זו בידי אחרים.
קייצים שלמים שלא יכולתי ללכת עמן לבריכה או לים, ימים ארוכים של ייסורים מהפצעים שעל עורי, סרבול בעבודות הבית כתוצאה משימוש בכפפות חד פעמיות מניילון, היות וגם לכפפות גומי הייתי אלרגית.
לאחר כל אלה ועוד מגבלות ולאווים מובנים לי ולסביבתי מאליהם - הפציעה השמש מחדש על חיי, עם התחלת הטיפול ב-IPEC.
משבוע לשבוע נמחקו עוד ועוד איסורים מהלקסיקון המוכר לי עד אז, אך היה עלי להתאזר בסבלנות עד שיכולתי לעשות את הכל.
אך מהם חודשיים של ציפייה, לעומת כ-15 שנים של סבל ?
   
בתודה ענקית,
א. מ.
חיפה
____________________________

 

ילדה עם אטופיק ואסתמה- שכבר לא...

עומר, 28/09/2000

עדי,
תודה, תודה, תודה !

תודה על המתנה הנפלאה ביותר שיכולת לתת לנו – בריאות לשירהל'ה שלנו בת הארבע וחצי (או כמו שקראת לה - סורה ביילה...)
שירה סבלה מדרמטיטיס אטופיק מגיל שנה, וגירדה וגרדה ימים ולילות.
מרחנו את כל המשחות וכלום לא עזר, כמעט ואפסה התקווה.
אבל אחרי 3 טיפולים שלך כבר חלה הקלה משמעותית ואחרי עוד 5-6 טיפולים האלרגיה נעלמה לחלוטין, וזאת ללא הגבלות של ביגוד, מזון, בעלי חיים, סביבה וכו'.
שירה היום נקייה לגמרי. אין סימן וזכר לפריחה שהייתה על הגוף.
בשלב השני טיפלנו באסטמה ששירה החלה לסבול ממנה.
היא לא ישנה בלילות (וכמובן שגם אנחנו לא), בקושי נשמה, והייתה עייפה כל הזמן. באותה התקופה שירה איבדה את החיות שבה ולא רצתה לאכול וגם לא לשחק.
באנו אליך למרפאה ואחרי 3 טיפולים בדיוק נעלמה האסטמה כלא הייתה !
אין ספק שלא קל היה לנו לבוא מעומר לתל אביב פעם ולפעמים גם פעמיים בשבוע.
אבל היום אני יכולה לומר שזה היה הדבר הכי חכם והכי נכון לעשות למען הבריאות של שירה.
אולי קשה להאמין, אבל העובדות מדברות בעד עצמן.
אז שוב, תודה לך ולכל הצוות העובד עמך ושנה טובה.

בברכה,
אפרת בנאי

____________________________

 

נזלת כרונית ומורה רוחני

לרואי שלום,
אמנם באיחור, אני רוצה להודות לך על הטיפול שלך בי להרחקת הנזלת האלרגית ממנה סבלתי במשך שנים רבות.
אני ממש מאושרת שכבר 3.5 חודשים אינני משתמשת בטיפות האף להן הייתי מכורה.
מלבד הטיפול המעניין והמיוחד, אני מודה לך גם על כך ששימשת לי במקרים מסוימים גם כמורה רוחני ובלי ידיעתך גרמת לי לראות דברים בצורה שונה.
אני מודה לך ומאחלת לך שנה טובה,

____________________________

כאבים בשלפוחית השתן, יש אפילו תסמונת כזאת....

לפני כשנתיים התחלתי לסבול מכאבים בשלפוחית השתן, ומתחושה מתמדת של רצון להטיל שתן. מאחר שכבר התנסיתי בכמה דלקות בדרכי השתן, פניתי מייד לאורולוג שנתן לי אנטיביוטיקה לטיפול בבעיה. האנטיביוטיקה החלישה אותי, אבל הכאבים ותחושת הלחץ המתמדת בבטן התחתונה רק גברו. כשחזרו תוצאות בדיקת השתן שעשיתי, הסתבר שלא אותר חיידק או זיהום. פניתי לשני גניקולוגים, לוודא שהבעיה לא שם. עשיתי אולטרסאונד של דרכי השתן, ודבר לא נמצא. הכאבים הלכו וגברו, והיכולת לבצע מטלות פשוטות, או להתרחק מהבית (ומהשירותים) הלכה וקטנה. ביאוש רב  פניתי לאורולוג מומחה, שקבע שאני סובלת מ- IC (סנדרום השלפוחית הכואבת), מחלה כרונית שדרכי הטיפול בה מוגבלות מאד. הוא הציע לי פעולה חודרנית אל שלפוחית השתן (החדרת מחט ארוכה) שמקלה בסופו של דבר, כך אמר, על הכאב האדיר.

למרות הכאבים העזים והיאוש שהביאה איתה הדיאגנוזה, החלטתי לוותר על התענוג החודרני ופניתי לרואי הגני, שכבר עזר לי קודם בעניינים שונים. הוא הציע טיפול אייפק ואני, סקפטית אבל גם כאובה, החלטתי לנסות. רואי הבהיר שמשך הטיפול לא ידוע, ואני צריכה לומר שהטיפולים הראשונים היו קשים, כי הכאב האפיל על היכולת שלי להרגע. אבל אט אט עוצמת הכאב שככה ויכולתי להרגיש שהטיפול מוביל אותי בכיוון הנכון, עד שבסופו של דבר חזרתי לתפקוד מלא.

השלפוחית שלי נשארה, כנראה, רגישה (ואני נשארתי רגישה בעניינה) ושנה אחר כך חזרתי אליו שוב, עם כאבים קלים (החלטתי שהפעם אני לא מחכה!). הפעם הספיקו שני טיפולים להפסיק את הכאב.

אני לא יודעת אם הכאבים לא יחזרו אבל אני שמחה, באמת שמחה, לדעת שאוכל לחזור לטיפול האייפק ולידיו המסורות של רואי בעתיד, אם אצטרך. ברור לי שלידיעה שיש מה לעשות יש חשיבות רבה בהתהליך ההבראה.

תודה!

____________________________

​הכנה נפשית לפסיכומטרי רגועה ושלווה...

הגעתי לרואי בגלל הפסיכומטרי, הייתי מאד לחוצה ולא ידעתי איך להתמודד איתו, עד שהתייעצתי עם המורה שלי לפסיכומטרי והוא המליץ לי על רואי.
בהתחלה חשבתי מה זה כבר יכול לעזור לי, אבל אמרתי לעצמי שאנסה - מה כבר יכול להיות?
ואת האמת, שמחתי שהלכתי על זה. הטיפול מאד עזר לי ותרם לי באופן משמעותי להתמודדות שלי עם הלחץ.
הטיפול הרגיע אותי מאד ושחרר ממני כל לחץ שהיה לי - ממש כמו קסם. אפילו חברות אמרו לי שאני יותר רגועה, וגם בפסיכומטרי הייתי יותר רגועה ושלווה.
אני ממליצה בחום ללכת על הטיפול הוא מאד עוזר. יזיק הוא לא.

ד.י.

____________________________

לכל המעוניין   01/07/2007

שלום שמי שי ואני בן 34.
מהילדות המוקדמת שלי סבלתי רבות מאלרגיות שהתבטאו בנזלת תמידית.
במהלך השנים ניסיתי לטפל בבעיה בדרכים שונות, החל מהרפואה הקונבנציונאלית, רופאים מומחים ומרפאות מיוחדות וכלה בשיטות שונות מן הרפואה המשלימה.
חלק מהניסיונות נתנו הקלה זמנית באלרגיה ובנזלת, וחלקם לא עזרו כלל.
בשנת 2002 התחלתי טיפול בשיטת IPEC. עברתי תהליך של שנה, שבסופו הרגשתי שמצאתי פתרון לבעייתי.
כיום, מספר הימים שבהם אני סובל מנזלת אלרגית ירד בצורה משמעותית – הבעיה שליוותה אותי יום יום מופיעה רק לעיתים רחוקות בלבד, ואז טיפול או שניים מחזירים אותי לאיתני.
אני ממליץ בחום על השיטה, לי היא שינתה את החיים ואפשרה לי איכות חיים טובה יותר.
בהצלחה,
שי

____________________________

בשני טיפולים...

בס"ד    

 

כט תשרי סח'
לכבוד המרפא היקר רואי הגני,

בני,י. הלר בן 11, נגמל מהרטבת לילה שנמשכה מאז שהיה תינוק אחרי טיפול אחד אצלך. עד אז הייתי צריך לקחת אותו כל לילה לשירותים מתוך שינה, כדי שלא ירטיב. לא ניסינו טיפולים אחרים קודם לכן, וקווינו שזה יסתדר עם הגיל, אך ללא הועיל. אני ומשפחתי מודים לך מאוד על העזרה הגדולה.
כמו כן, בני י. סבל מכך שנעלב בקלות מחבריו לכיתה. לאחר טיפול אחד אצלך, הוא שכח מכל הבעיה. כל זה מראה על יעילות השיטה של IPEC, ועל הרמה המקצועית שלך כמטפל.

בהוקרה,
דוד הלר

מכתבי מטופלים נוספים:

 

בעיות רגשיות

 

קובי היקר!
הגעתי אליך כל כך מפורקת. אמנם פיזית חייתי גם לפני שהכרנו אבל נפשית הייתי שבר-כלי. רק היום אני מבינה את זה עד הסוף.
הבעיה שלי התחילה בסביבות גיל 12. נולדתי למשפחה רגילה ביותר ותמיד הייתי הילדה המוצלחת של המשפחה. מכל הבחינות - תלמידה מצטיינת, ספורטאית, עם המון חברים. כשהגעתי לגיל 17 הורי התגרשו.
תמיד הייתי ילדה יפה עם שיער בלונדיני ועינים כחולות אבל תמיד מבפנים הרגשתי מאד מאד מכוערת ודחויה. כשהגעתי לגיל ההתבגרות ההרגשה הזו מצאה ביטוי פיזי. התחלתי לכער את עצמי. בהתחלה תלשתי שערותי עד שנוצרו לי קרחות בשיער. אחר-כך הייתי מגלחת את רגלי ועושה לעצמי פצעים מדממים. לבסוך "התבייתתי" על הפנים ומאותה נקודה ואילך התחלתי בצורה שיטתית לפצוע את עצמי.
מעולם לא סבלתי מאקנה ועורי היה יפה וחלק, רק כמו כל נערה בגיל ההתבגרות היו לי מדי פעם פצעים. אני הייתי יוצרת יש-מאין. התחלתי לפוצץ ולפצוע את הפנים ועד שלא היה זורם דם בכמויות לא הייתי נרגעת. והתוצאה-פצעים מוגלתים שותתי דם בכל הפנים הצוואר ואחר כך הידים,הישבן והגב.
בשאר המקומות שבהם הבגדים כיסו-הסתרתי אך בפנים לא ניתן היה להסתיר את הזוועה. כל העולם חשב שאני עוד אחת מאותן מסכנות שסובלות מאקנה חריף והפנו אותי לקוסמטיקאיות, רופאי-עור וכו´. אך אימי שידעה את האמת, הבינה שאני עושה זאת לעצמי אך לא ידעה מה לעשות. שום טיפול חיצוני "קוסמטי" לא עזר כי גם אם התרפאו הפצעים מיד הייתי פוצעת ועושה חדשים. עד גיל 17 כבר הפכתי את ההרגל המגונה לחלק ממני ונראתי נורא. לא הייתי מסוגלת להישיר מבט בכיתה לאנשים והרגשתי כל-כך מכוערת וחסרת זכות קיום. הדחף להשחית ולהרוס רק הלך והתגבר. כל פעם שהייתי נבהלת מעצמי ומפסיקה לרגע-פצעי היו נרפאים בזכות עורי הטוב, אלא שרק עד לפעם הבאה שהיתה תמיד יותר גרועה מקודמתה.
לאט לאט התמלאו פני דרך קבע כתמים וצלקות לא רק פיזית אלא כמובן גם נפשית. כך חייתי, אם ניתן לקרוא לכך חיים. עם בטחון עצמי של נמלה ועם תחושה תמידית של כאב וסבל פנימי. אני לא יכולה לתאר כמה פעמים ספגתי עלבונות מכל מיני אנשים שכדרכם של ישראלים העירו לי הערות מרושעות על מראי בצורה בוטה שלא לדבר על גברים שמהם נרתעתי ונמנעתי ממגע מראש. המזוכיזם ההרסני הזה לווה בתחושה תמידית של דכאון קליני והעדר רצון לחיות. חייתי בתוך הכלא והגיהנום של עצמי ולא הצלחתי לפרוץ את הבועה.
חרף מאמציי לכער את עצמי, עדיין משום מה היו בנים שמצאו אותי מושכת והיו לי מספר מערכות יחסים של חברות עם גברים, אך תמיד משכתי לכווני גברים דורסניים שלא היו ראויים לי וגרמו לי לכאב רב. הרטואל הטרגי הזה נמשך כל תקופת החטיבה- התיכון-הצבא ולאחר מכן באוניברסיטה.
בשלב זה החלטתי בהמלצת אימי ללכת לטיפול פסיכולוגי. טופלתי אצל פסיכולוגית ידועה שרק תרמה להעדר הביטחון שלי ולבסוף התיאשה ממני והפנתה אותי לפסיכיאטר לטפל בכדורים. התחלתי טיפול בכדורים שלא תרמו לי דבר אלא רק גרמו לי לתופעות לוואי של שינה מוגזמת ותחושת עייפות תמידית.
ביאושי, ולאחר שהבנתי שגם הרפואה הקונבנציונלית נכשלה פניתי אליך לאחר ששמעתי עליך ועל השיטה מחברה טובה. אני מודה שהייתי מלאת ספקות וחששות ולא הייתי מעיזה ללכת אליו לולא הגעתי לתחתית שבתחתית היאוש.
בתחילה, הטיפול והשיטה נראו לי כל-כך מוזרים ושונים מכל מה שהכרתי בעבר.
בנוסף נורא חששתי לחשוף את עצמי שוב בפני מטפל ושוב להכשל.
מהר מאד חששותי התבדו. התגלת כמטפל רגיש ואמיתי עם לב רחב ונשמה של מלאך.
לאט לאט התחלנו בטיפול רגשי בשיטת I.P.E.C על מנת לקלף את כל השכבות ולהגיע עמוק לשורש הבעיה. התהליך היה איטי וממושך ונמשך כשנתיים. במהלכן עברנו כל-כך הרבה. אני התחלתי ממדרגה כל-כך נמוכה שמשם יכולתי רק לעלות. לאט לאט גיליתי את המפתחות להבנת הבעיה שלי. חלק ניכר מהטפולים סבבו בבעיותי עם אבי ואימי ובכל הנוגע לגיהנום שראיתי לנגד עיני בתור ילדה ביחסים העכורים שבין הורי.
מדרגה נוספת בטיפול היתה ההבנה כי אני לא אוהבת את עצמי והמשפט הפשוט "אני אוהבת את עצמי" שעליו "נתקעתי" כל-כך הרבה זמן כי לא הצלחתי להגיע לשם. מדרגה אחר מדרגה, משפט אחר משפט עבדנו ביחד וניקינו לאט את גופי ונפשי מכל הרעל ששכן בהם. כמובן שלאורך הטיפול היו ירידות ועליות וגם לא-פעם נסיגות בהן הייתי שוב חוזרת להרגלי הפציעה. למדתי להבין כי הפציעה שימשה עבורי מקלט בטוח מקום בטוח ומרגיע אליו ברחתי כדי לא להתמודד עם החיים וכמובן קרקע מזינה לשנאה העצמית שלי.
לאט לאט התחלתי לשחרר את כל האבנים שהכבידו לי בנשמה והתחלתי להרגיש יותר ויותר ראויה, יותר ויותר בטוחה ואוהבת. באמצעות הטיפול הצלחתי לשקם את יחסי העכורים עם אבי וללמוד לקבל אותו כפי שהוא עם מגבלותיו.אחד מהדברים החשובים ביותר שלמדתי הוא: לסלוח לעצמי. למדתי שפה שלמה שלא הכרתי קודם. אחרי טיפול ארוך והתמדה הגעתי למקום חדש ואמיתי יותר. הפציעה ירדה כמעט לאפס והפכתי לחלקה מבחוץ ומבפנים. הצלקות החיצוניות והצלקות שבנשמה הגלידו. כמו שהבטחת לי במקור, סיימתי את הטיפול כשבידי משאית של כלים כיצד להתמודד נכון עם החיים וכיצד להיות מאושרת.
היום אני חלקה ללא פצעים ויודעת בדיוק מה אני שווה ולמה אני ראויה. אני נמצאת למעלה משנה בזוגיות נהדרת ומאושרת עם בן זוג שאוהב ומעריך אותי ואנו עומדים להתחתן. גם בחיי המקצועיים, מצאתי את האומץ לזנוח את המקצוע עריכת-דין שלא אהבתי לטובת נטיותי האמיתיות.
אחרי כל זה, המעט שאני יכולה לומר זה תודה. ובליבי אני מברכת אותו כל יום ומודה לו. אתה בן אדם יוצא דופן, אחד בדורו,
מטפל מדהים ורגיש עם יכולות אדירות. הצלחת איתי איפה שגדולי הפסיכולוגים והפסיכיאטרים של המדינה נכשלו וזאת בזכות אמונתו הגדולה בי ובנכונות השיטה והדרך. 

לנצח אהיה אסירת תודה לו!
הוא החזיר לי את חיי.
ממני באהבה גדולה,
ו´.

____________________________

​אלרגיה לחלב

עדי היקר,
כשהייתי בכיתה א´ הודיעו לי שאני אלרגית לחלב ולמוצריו, כי זה גורם לי לכאבים ולנוזלים באוזניים. במשך עשר שנים חייתי במחשבה שלא אוכל מוצרי חלב למשך שארית ימי חיי.
כשהייתי בת 17 אבא שלי קרא בעיתון ידיעה על מרפא ברפואה משלימה שמרפא אלרגיות (סליחה...רגישויות). החלטנו שמכיוון שאין מה להפסיד, למה לא לנסות?!?
לאחר שנתיים וחצי, בהן טיפלת בכל עשרות הרגישויות שלי, השתכללת בשיטות הטיפול השונות ועם קצת ירידות, עליות, חששות, ספקות אבל הרבה רצון, תקווה ואמונה, אמרת לי לבסוף "עכשיו תוכלי לאכול מוצרי חלב" והחלום הפך למציאות.
אני רוצה להודות לך שהחזרת לי את שהיה בגדר חלום בלבד ובנוסף השארת אותי ללא כל רגישות נוספת אחרת.

תודה!
מ.ג

____________________________

פריחה אדומה ומגרדת

מטפל יקר,
כששמעתי לראשונה על טיפול ה- IPEC, לא האמנתי שטיפול כזה יכול לעזור לאלרגיות או לכל בעיה אחרת. העובדה שהגוף יכול "לתת תשובות" בעצמו, או "שטפיחות" יכולות לעזור במשהו, נשמע לי כמו לקוח מעולם אחר. החלטתי לנסות בכל זאת עקב המלצה חמה שקיבלתי ובעקבות ייאוש ממציאת פתרון לאלרגיה ממנה סבלתי באמצעות הרפואה הקונבנציונלית.
מזה שנתיים סבלתי מפריחה אדומה ומגרדת, שהוחרפה מדי פעם בעקבות אכילת מזונות או גורמים אחרים שאותם בדרך כלל לא זיהיתי. הרופאים טענו שפריחה זו היא סימפטום של אלרגיה לפניצילין ונגרמה בעקבות לקיחת אנטיביוטיקה. הם הציעו לי אין ספור תרופות לאלרגיה של פתרו את הבעיה. במשך תקופה ארוכה נמנעתי מאכילת מגוון סוגי מזונות בניסיון למנוע את הפריחה, אך דבר לא שיפר באופן ניכר את המצב ולעומת זאת היה מתסכל.
במהלך אבחוני ה-IPEC התברר שאני רגישה למגוון רחב של מזונות ולמספר גורמים סביבתיים. נדרשה סבלנות על מנת לראות תוצאות- השיפור לא נראה מיידית, אלא לאחר כמה וכמה טיפולים וגם אז היה הדרגתי. כמו כן היו לי מדי פעם "הידרדרויות" לאחר שנחשפתי לגורמי רגישות חדשים, אולם בכל פעם אובחן גורם הרגישות וטופל ושוב הורגש שיפור.
היום, לאחר כתשעה חודשים וכעשרים וחמישה ביקורים במרפאה שכללו כמה עשרות טיפולים, אני יכולה לומר שהפריחה נעלמה, זאת למרות שאיני נמנעת משום מזונות שהם. כמובן ייתכן שבעתיד איחשף לגורמי רגישות חדשים, אך אני יודעת שיש דרך לאתר גורמים אלו ולאפשר לי להתמודד עמם.
טיפול אייפק, שכל-כך פקפקתי בו הוכח לי כיעיל ביותר לזיהוי רגישויות ולמניעתן, וזאת בצורה כל כך פשוטה - ללא תרופות וללא כאב. אני עדיין מסרבת להאמין שזה יכול להיות!

 

תודות מקרב לב על הטיפול היעיל ועל היחס האנושי שנלווה אליו,
ח.

____________________________

 

פוריות

למטפלי היקר,
ברצוני להביע כאן את תודתי על הטיפול המסור שזכיתי לקבל ממך. השיפור המשמעותי שחל בי הוא עדות חייה לכך.
הנסיבות שבעטיין הגעתי לטיפול IPEC הן טיפולי פוריות ממושכים שלא הניבו תוצאות רצויות. על טיפולים אלה המליצה לי רופאה קונבנציונלית שאותה הכרתי במהלך טיפולי הפוריות. על אף העובדה שלא הכרתי את השיטה, לא היססתי לרגע, ויצרתי אתך קשר כבר למחרת. יש לציין שהייתי כבר במצב שבו (חוץ מלהתייאש, כמובן) הייתי מוכנה לנסות כל דרך, שכן כבר היה לי ברור שהשיטות הקונבנציונליות בלבד אינן מספיקות, וגם לא כל שיטה אלטרנטיבית היא ערובה להצלחה, ואכן טופלתי באותה תקופה בדיקור סיני שבדיעבד לא הוכיח את עצמו.
מה שהקסים אותי בIPEC הוא החיבור בין הנפש לגוף. אני מאמינה גדולה בכך שהגוף הוא החיישן הטוב ביותר למתרחש בתוככי הנפש- מודע ותת-מודע, ואם קיימת בעיה נפשית כלשהי, הגוף לא יאחר לאותת עליה, שכן הגוף אינו מסוגל לשקר או להעמיד פנים, ומכאן ועד ל-´נפש בריאה בגוף בריא´ הדרך ממש קצרה.
בהתחלה נראה לי הטיפול משעשע ביותר, שכן זהו תחום חדש, לא מוכר ומסקרן. אך עד מהרה מתרגלים לטכניקה ויוצאים למסע בנבכי הגוף והנפש שהוא מרתק בפני עצמו ובעזרת IPEC הופך גם למוחשי. המסע אל הגוף נמשך כשלוש פגישות והמסע אל הנפש היה, לפחות בהתחלה, בבחינת מסע שאין לו סוף. זהו מסע שבו הגוף "מטאטא" החוצה את כל הרפש שהסתירה הנפש מתחת לשטיח הגדול של החיים. החוויה האמיתית היא לראות כיצד משתנים חיי היומיום בעקבות הטיפול. השינוי בולט כל כך, עד שגם הסביבה הקרובה חשה בכך ומתחילה להעיר, להאיר ולהחמיא.
הטיפול הרגשי נמשך כארבעה חודשים, שבהם פתחת אתי כל פצע אפשרי, וגם ידעת לרפא אותו כהלכה, כלומר להגיע לשלב המחויבות וההגשמה (אם לדבר בלשון IPEC), עד שהגיעה ההפתעה הגדולה, והיא- הגוף אינו רוצה עוד IPEC. זאת הייתה הפתעה גדולה ביותר, שכן בעקבות הנושאים שכיסינו ציפיתי לעוד מספר חודשי טיפול לפחות. גם לאחר סיום הטיפול החוויה עדיין קיימת, והיא תישמר בבחינת ´תחום שטופל לא יוחזר...´ כלומר, אין רגרסיה וזהו יתרון עצום.
הפכתי להיות חסידה גדולה של השיטה. בעקבות הצלחתה אצלי, התחלתי לקחת גם את בתי הגדולה בת ה-9, וההצלחה כבר בולטת בשטח.
הריון עדיין אין, אך תקווה ואמונה יש בשפע. על כל פנים אני מרגישה שיצאתי נשכרת מהאופקים החדשים שפתחו לי טיפולי הIPEC. אני גם יודעת שאם צצות בעיות חדשות, יש לי לאן לפנות, ואני אכן עושה זאת ללא היסוס.

הרבה תודה, ושירבו כמוך במדינה.
בהוקרה,

ר.ל.

____________________________

מכתב מהגליל
מדהים לחשוב על כך, להרגיש ולראות זאת – והנדהמים בני משפחתי וכל חברי – אך אין זכר לפריחות והיום אני רשאית, יכולה, או עושה את כל מה שרק יכולתי לחלום עליו לפני חודשיים !!!
תודה על קבלת הפנים הנעימה שלך, סיגל, בכל פעם שהגעתי למרפאה.
תודה לך, עדי, על שהבאת את השיטה ופתחת את המרפאה בחיפה.
ותודה ענקית ומיוחדת לך, ליאור, על הטיפול הנפלא והמועיל שהענקת לי ועל כך שכל מפגש אתך הדהים אותי מחדש ולימד אותי אין-ספור דברים חדשים על עצמי.
ולכם – האנשים שלא יכולים להאמין לסיפורים על IPEC ושקוראים מכתבי מטופלים – ממש כמו שאני עשיתי לפני האבחון הראשון – האמינו, היאזרו בסבלנות, מלאו אחר ההוראות ואל תדאגו – האלרגיה תיעלם ועמה כל תופעות הלוואי שלה.
זה בדוק!

 

 

מיכל מצר
ספטמבר 2000
____________________________

בחילות והקאות מתמשכות והדרך להחלמה

לכבוד מר עדי שאנן וכל צוותו,
שמי איל שמעיה,
לפני כשנה וחצי סבלתי מאוד כתוצאה מבחילות והקאות.
תופעות אלו נמשכו זמן רב ולעיתים אף מספר פעמים ביום.
לא היה לי ברור מה מקור התופעות ומה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב.
באותו זמן צפיתי בטלוויזיה וראיתי את עדי שאנן מדגים את שיטת הטיפול באלרגיות והחלטתי לנסות כי לא היה לי מה להפסיד.
אכן פניתי למרפאה, פגשתי את עדי ואת הצוות המטפל והתרשמתי ממש לטובה.
עדי ביצע סדרה מקיפה של טסטים ואבחן במיומנות רבה את כל האלרגנים.
הוא נתן לי הערכה כמה זמן יכול לקחת תהליך הריפוי.
כמו כן הוא ענה באדיבות רבה על כל שאלה וכן העמיד לעת הצורך גם טלפון חירום.
הרגשתי שבמקום שוררת אוירה של ריפוי ושבאמת חשוב לעוסקים במלאכה שאנשים יחלימו ויעשו לשיפור בריאותם.
כעבור תקופה מסוימת כבר התחלתי להרגיש יותר טוב הודות לטיפולים. היום מצבי מצוין.
אני רוצה להודות מכל הלב לעדי ולכל המטפלים על הטיפול הטוב והמסור.

אני כותב מכתב זה כדי להביע את הערכתי הרבה, אני ממליץ בחום לכל מי שעשוי להזדקק לטיפולים מעין אלה.
הפלאפון שלי הוא: 050-7433709  אם מישהו ירצה להתקשר.
 
בכבוד רב,
איל שמעיה

____________________________

שנתיים של פריחה חריפה בפנים שהיום חלקות לחלוטין
15/12/2000

לכבוד
מרפאת שאנן
חיפה


שלום רב,
הנדון: מכתב תודה לעדי שאנן
שמי שוקי טואג, בן 35, מתגורר בכרמיאל.
ברצוני להודות לעדי שאנן על הטיפול המסור והמקצועי שקיבלתי במרפאתו.
במשך תקופה של שנתיים סבלתי מפריחה חריפה בפני, שגרמה לגירוי וקילוף עור הפנים, כמו כן לחוסר מנוחה וללילות ללא שינה.
במשך אותן שנתיים טופלתי על ידי מספר רב של רופאים כולל מתחום הרפואה המשלימה, אך ללא הועיל.
כאשר המצב החמיר, פניתי באופן פרטי למנהלת מחלקת אלרגיות מביה"ח רמב"ם, שטיפלה בפריחה באמצעות קורטיזון ובמקביל עברתי בדיקות אלרגיה בבית החולים. על פי הבדיקות הנ"ל נמצאתי לא אלרגי לדבר. כמו כן, הטיפול בקורטיזון לא פתר את הבעיה והמצב רק החמיר.
הגעתי למרפאתו של עדי שאנן בהמלצת אמי, ששמעה על הצלחה בדרך הטיפול של עדי.
כבר באבחון הוסבר לי על ידי עדי על תהליך הטיפול ושבסופו אוכל, אי"ה, אף להתבשם באפטרשייב, ושהפריחה לא תשוב. דבר שהיה חלום ונראה לי אז לא מציאותי.
בשיטתו של עדי נרפאתי ולאחר 15 טיפולים פני היו חלקות לחלוטין.
כיום, שנתיים לאחר הטיפול, הפנים נקיות וחלקות לחלוטין.

עדי, תודה רבה וישר כוח,

 

שוקי טואג
____________________________

 

​בעיות בהתפתחות הדיבור ילד מאומץ משחרר את מטעניו הרגשיים המגבילים    20.5.2007
 

לעדי ואיילת שלום.

רציתי להודות לכם על הטיפול המסור והמוצלח שעשיתם עם נדב.
נדב ילד מאומץ, אח לגילי, שהגיע אלינו בגיל 10 ימים. כבר בימים הראשונים שמנו לב שנדב תינוק מאוד רגיש (קראנו לו נדב הנעלב). ההתפתחות שלו בדיבור הייתה איטית משהו. בגיל שלוש פנינו לקלינאית תקשורת לאבחון, הוחלט לחכות עוד חצי שנה לפני שניגשים לטיפול אצל קלינאית תקשורת.
עברה עוד חצי שנה ולא קרה הרבה מבחינת יכולת הדיבור של נדב.
בגיל שלוש וחצי פנינו לקלינאית תקשורת (טובה עם המלצות). נדב טופל על ידה כשלושה חודשים, פעם בשבוע ברציפות. לאחר כשלושה חודשים של טיפול, כאשר לא הייתה שום התקדמות מבחינת הדיבור, בשיחת הסיכום נתנה לנו קלינאית התקשורת להבין, שהילד מעט מוגבל ושאין טעם להמשיך בטיפול. מעט לפני סוף הטיפול, כשלא ראינו שום תוצאות, חשבנו לנסות את שיטת IPEC. פנינו לאבחון אצל עדי שאנן. במבחן השרירים, שנעשה על ידי עדי, עלה העניין שלנדב יש בעיות רגשיות ופיזיות (הוא התלונן הרבה על כאב בגרון באותה תקופה). כמו כן, התקבלה תשובה במבחן השרירים, שטיפול של קלינאית תקשורת לא יועיל.
עדי הפנה את נדב לטיפול אצל איילת חזן. במהלך הטיפולים עלה העניין של הנטישה של האם הביולוגית מאוד חזק, מה שהשפיע מאוד חזק על נדב ויצר אצלו חסימות רבות.
לאחר כשניים - שלושה טיפולים התחלנו להרגיש שינויים משמעותיים. נדב פתאום נפתח מאוד והתחיל לבטא את עצמו. הוא החל לומר משפטים מורכבים וברורים ובנוסף להביע רעיונות. פתאום ראינו שהילד לא מוגבל אלה חכם ואפילו חכם מאוד. בסך הכל היינו עם נדב אצל איילת כ- 8 פגישות. גם התלונות לגבי הכאבים בגרון פסקו.
היום אנחנו יכולים לומר בברור, שטיפול IPEC יצר אצל נדב שינויים מאוד משמעותיים.
על כך אנו מודים לאיילת, שטיפלה בנדב בכישרון ובנאמנות, ולעדי, שיצר והביא את השיטה וכיוון אותנו נכונה. 

מאחלים לכם הצלחה ומקווים שתמשיכו ככה!

חיים ורוני

____________________________

 

​איך החלמתי מבולמיה וקיבלתי מטפלת מדהימה

המלצה

שמי ש. א. ואני בקשר עם נעמי בן יוסף כשנתיים וחצי, לתקופות.
קשה לי להגדיר את עצמי כמטופלת שלה, כי בעיני היא הרבה מעבר למטפלת. היא אשה מדהימה, עם נוכחות חזקה, ורגישות יוצאת דופן.
כשהגעתי לטיפולים אצלה התמודדתי עם בולמיה ומצב של לחץ נפשי, נעמי תמיד ידעה לאזן ולעזור. לאחר תקופה נרפאתי מהבולמיה והרגשתי נפלא, ומצאתי שלווה ושקט נפשי.
מאז בכל פעם שאובד לי השקט, אני יכולה להיעזר בנעמי שתמיד מרפאת ומאזנת בעזרת הידע הרב שלה, שיטות הטיפול המדהימות שהיא מנוסה בהן - אייפק ונועם הנוכחות - והגישה המיוחדת שלה.
הפתיחות, ההבנה והאמפתיה שאפשר למצוא אצל נעמי נדירים למדי והופכים את הטיפולים אצלה לחוויה מאירה ומחזקת ואפילו הייתי אומרת, כיפית למדי.
בימים אלה עוברת עליי תקופה מעט לחוצה ולעיתים קרובות אני מרגישה שאני רק מחכה לאותה שעה שבועית אצל נעמי ש"תמלא לי את המצברים", תרגיע, ותמלא אותי אנרגטית.
לסיכום אומר שאני מודה על היום שבו זכיתי להכיר את המטפלת הנפלאה הזאת, להתפתח בעזרתה המון, ללמוד ממנה, ובעיקר לללמוד דרכה על עצמי.

___________________________

 

מאת: אסף לביא

לקוראים והמתעניינים שלום,
שמי אסף, בן 28, מטופל בשיטת IPEC אצל רואי.
שנים רבות סבלתי מנזלת כרונית (כל עונות השנה). שמעתי על רואי והשיטה הייחודית שאמורה להיות מאד יעילה לבעיות מהסוג הזה. החלטתי לנסות, מתוך אמונה שאני לא חייב לסבול מהנזלת והגודש באף כל חיי.
למרות שאני מטפל בתחום הרפואה המשלימה בעצמי, השיטה נראתה לי מוזרה והייתי ספקן.
עם ההתקדמות בתהליך הטיפולי קיבלתי אישורים קטנים לגבי השפעת הטיפול, אמונתי בשיטה גדלה ואיתה גם יעילות הטיפול.
לאחר כעשרה טיפולים נאלצתי לעשות הפסקה (אילוצים טכניים), אך למרות זאת, אפילו היום אני מרגיש שתהליך הריפוי לא הפסיק ואני ממשיך לחוות שיפור והקלה בנזלת והגודש באף.
בעידן המודרני בו אנו מתנתקים יותר ויותר מהגוף והצרכים שלו - IPEC היא שיטה מצוינת לחדש את ההקשרים בין ה"קצרים" השונים שנוצרו בגופנו ונפשנו, בצורה שיטתית, יעילה אך עם זאת אינטואיטיבית.
מעבר לעובדה שמצבי הפיזי השתפר, אני שמח מאוד על ההזדמנות ללמוד ברמה חווייתית על היכולת המדהימה של הגוף והנפש לרפא את עצמם!
אני חושב שאין בשורה טובה מזו, עבור כל אלו הסובלים ממחלות כרוניות למיניהן.

רואי הוא מטפל רציני, בעל כלים רבים, ידע רחב ומעמיק ובעל כריזמה, מה שהופך אותו למומלץ מאוד בעיני אך חשוב מאוד, לדעתי, כמו בכל תהליך של ריפוי - להיות סבלניים.

בהצלחה !!

 

____________________________

 

כאבי שרירים ועצמות וגם קנדידה

7.8.2007
שלום רב,

לפני כשנה הגעתי למרפאתו של עדי שאנן בעקבות כאבי שרירים ועצמות בכל הגוף. הופניתי לטיפול אצל רואי הגני, שטיפל בי מאז.
לאחר כ-10 טיפולים, הרגשתי הפיזית והנפשית השתפרה בצורה משמעותית, הכאבים פחתו במידה ניכרת, וחלקם אף נעלמו ולא חזרו.
בנוסף חל שיפור ניכר בתופעת הקנדידה שסבלתי ממנה במשך שנים. טופלתי בעבר לקנדידה, אך כל אימת שהייתי קצת "מזייפת" בשמירה על הרגלי האכילה היא היתה חוזרת. לאחר שהחל הטיפול שמתי לב לכך שאני יכולה מדי פעם "לחטוא", מבלי שהקנדידה תחזור.
אני עדיין מקבלת טיפולים מפעם לפעם, ומרגישה כיצד מצבי משתפר עם הזמן.
אני מלאת תודה לרואי, וממליצה על קבלת טיפולי אייפק וטיפולים נוספים אצלו (מצויין גם בעיסוי תאילנדי).

רותי אורן

שיטת אייפק יעילה ביותר באבחון, טיפול ומניעה בבעיות הבאות:
אלרגיות שונות  |  בעיות עיכול  |  כאבי מחזור PMS  |  בעיות עור  |  כאבי בטן  |  בעיות פוריות  |  פטריות (כולל קנדידה)  |  דלקות מעיים  | התמכרויות שונות | צליאק |  קשיים וכשלים חיסוניים | עצירות / שלשולים  |  כאבי ראש ומיגרנות  |  מחלות אוטו-אימוניות  | דלקות מפרקים |  בעיות נשימה  |  יתר כולסטרול  | אסתמה  |  קשיי גדילה והתפתחות  |  קדחת השחת  |  חיידקים, נגיפים וטפילים  |  שפעות, הצטננויות ודלקות חוזרות  |  סינוסיטיס  |  נזלת ועיטושים  | בעיות גניקולוגיות  |  קשיים נפשיים, רגשיים והתנהגותיים שונים ועוד...

כל הזכויות לתכנים שמורות לסיגל ועדי שאנן  2015©